Álláslehetőségek

Belső poziciók

Teljes munkaidős, főállású munkalehetőségek

Fordítóirodánkhoz egyre több megrendelés érkezik, és ahhoz, hogy ezeknek meg tudjunk felelni, időről-időre szükségünk van új belső munkatársakra.
Projektmenedzserek figyelem! Jelenleg a tatai irodánkba keressük új kollégánkat!

Elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,Belső poziciók
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • kiváló magyar nyelvhelyesség,
  • nyelvek iránti érdeklődés,
  • magabiztos számítógép-használat (Intéző, Office alkalmazások),
  • precíz, igényes munkavégzés,
  • jó problémamegoldó és kommunikációs készség.

Amit nyújtunk:

  • fiatalos, nemzetközi csapatot, ahol kibontakozhat,
  • rendszeres visszajelzést, ami inspirál és segít a fejlődésben,
  • kellemes munkakörnyezetet, modern eszközöket,
  • plusz… pályázzon és jelentkezünk a részletekkel!

Önéletrajzát a következő elérhetőségre küldheti: carriers@albionlanguages.com

Kövessen minket közösségi oldalainkon: linkedin_ikon facebook_ikon youtube_ikon

Írjon nekünk közvetlen üzenetet!

A checkbox kipipálásával kijelentem, hogy az adatvédelmi tájékoztatót megismertem, elfogadtam. A checkbox kipipálásával - az Általános Adatvédelmi Rendelet (GDPR) alapján - tudomásul veszem, hogy az adatkezelő a most megadott személyes adataimat a GDPR, továbbá a saját adatkezelési tájékoztatójának feltételei szerint kezelheti.